Private Serverlar Tanıtımı,Date Base,Client,Film İndir,Oyun İndir,Pvp,usko,Pvp hile
Private Serverlar Tanıtımı,Date Base,Client,Film İndir,Oyun İndir,Pvp,usko,Pvp hile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Private Serverlar,server tanıtımı,usko,turko,pvp,hack,pvphile,Pvp Serverler Paylaşım Forumu,Pvp Server İp Adresleri, Pvp Server Kurulumları, Pvp Server Hileleri,Pvp Serverlar,Online Oyunlar,Knight Online, Private Serverler, Knight Online USKO, Silkroad On

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Football manager 2008 hİlesİ(bakmadan gecmeyİn cok İŞİnİze yarayacak)

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Football manager 2008 hİlesİ(bakmadan gecmeyİn cok İŞİnİze yarayacak) Empty
MesajKonu: Football manager 2008 hİlesİ(bakmadan gecmeyİn cok İŞİnİze yarayacak)   Football manager 2008 hİlesİ(bakmadan gecmeyİn cok İŞİnİze yarayacak) I_icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 3:14 pm

arkadaslar link verildimi bilmiyorum ama cokh güsel bir hile benim işime yaradı fm2008 oynayan arkadasların isine yarayacak umarım

http://www.dosya.tc/FMMSetup.rar.html

link düzeltilme tarihi:31 ARALIK 2008 /YENİ LİNK/

arkadaslar resimli oan silinmis ben anlatayım öncelikle oyunumuzu acıyoruz save game veya yeni oyun sonra masaüsütne gelip fmm2.exe programını calıstırıyoruz ordan LOAD deyip bosluklara oyuncunun ismin yazıyoruz sonra playing yerine girip tüm rakamları 100 yapıruz ve oyuncunun tüm değerleri 20 olur kaleci içinse GOAL POSİTİON deypi ordan ilk sırayı 100 yapıruz zaten en büyük kolaylığı türkçe olması

NOT:2-3 mac sonra ayrları kontrol edin oyuncu kendi güclerine dönebilir __İYİ EĞLENCELER
http://thekingworld55.yetkinforum.com

Football manager 2008 hİlesİ(bakmadan gecmeyİn cok İŞİnİze yarayacak)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FİFA 2009 PARA HİLESİ>>KENDEİ UPLANDIM..
» Yılın Dbsı npclerde sımge var Bakmadan Geçme
» Metin2 PARA HİLESİ !!DUYURULUR!!
» Pes 2009 Master Lig Para Hilesi [Trainer]
» Hile Kitabı 2009 504 oyun hilesi